• خانه
  • متبع های جدید برای نویس های و طراحان بادیز طراحی سایت

متبع های جدید برای نویس های و طراحان بادیز طراحی سایت

منابع تازه برای نویس های و طراحان سال ۲۰۱۹

وقت آن رسیده است تا منابع دیگری را برای دوستان طراح و توسعه دهنده خود. برنامه نویس ها معرفی کنیم. پیش از این در سری منابع‌های قبلی، ما اکثر ابزارها و برنامه‌های ویژه طراحان و توسعه دهندگان را ارائه کرده‌ایم. با این حال در این ماه ما منابع بیشتری را داریم که به شما کمک می‌کند تا مهارت‌های خود را به عنوان یک توسعه دهنده وب شکوفا کنید. مهارت های خود را ارتقا دهید ما یک توصیه برای استفاده از SVG، منبعی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد TTFB، اطلاعات مربوط به ایجاد یک رابط کاربری در دسترس و بسیاری از موضوعات جالب دیگر را داریم. بیایید نگاهی به آن ها بیاندازیم.

و بر اطلاعات خود در این زمینه افزایش دهیم

 

SVG Role Image

نکته ی مفید در استفاده از SVG در اینجاست. SVG برای نشان دادن نمایش گرافیکی به شکل یک تصویر در وب سایت شما استفاده می گردد.  با این حال، برخلاف عنصرهای img، SVG می تواند از عناصر مختلفی مانند path، g و circle تشکیل شده باشد. بهترین گزینه برای نمایش عکس ها

 

Costum Accessible Radio Input

قابلیت دسترسی همان چیزی است که یک وب سایت را عالی و زیبا می‌کند. قابلیت دسترسی این امکان را برای افراد معلول فراهم می‌کند تا با وب تعامل داشته باشند. خواهید دید که به وجود آوردن یک رابط کاربری در دسترس لزوماً به این معنا نیست که باید خسته کننده به نظر برسد.

 

Simple Entity Decode 

یک کتابخانه جاوااسکریپت کوچک و پرکاربر است که به شما اجازه می‌دهد تا کارکترها را از فرم HTML به شکل حروف خوانا برای انسان‌ها تبدیل کنید. برای مثال، شما می‌توانید ؛&amp را به & تبدیل کنید.

 

Dockerlabs

مجموعه‌ای است که آموزش‌هایی را در مورد Docker و Kubernetes به شما می‌دهد. این آموزش‌ها مبتنی بر متن هستند و حتی می‌توانید آن‌ها را در مرورگر خود نیز امتحان کنید. علاوه بر این‌ها، شما نیازی به نصب چیز خاصی روی کامپیوتر خود ندارید. تمام آنچه را که باید درباره‌ی Docker مانند Docker Engine، Docker Compose و  Docker Machineتجربه کنید از قبل آماده شده است و می‌توانید یادگیری را فوراً شروع کنید.

Theme Authoring Gatsby

ساختن یک سایت مستحکم و ثابت در حال افزایش است. یکی از ابزاری که در بین توسعه دهندگان وب رو به افزایش است، Gatsby است. Egghead  یک صفحه نمایش را فراهم می‌کند تا یاد بگیرید که چگونه می‌توانید یک تم را برای گتسبی ایجاد کنید. در ضمن این برنامه رایگان است.

 

Postwoman

Postwoman یک ابزار مبتنی بر وب در جهت تدوین درخواست API است. می‌توانید روش درخواست، URL، مسیر، پارامترها، تایید اعتبار و غیره را تنظیم کرده و پاسخ را مشاهده کنید. این ابزار بسیار مناسبی است.

 

ES۲۰۱۹ چیست؟

جاوااسکریپت طی سال‌های گذشته بسیار بهبود یافته است. به نظر می‌رسد ES۶ یا ES۲۰۱۵ همین دیروز به بازار عرضه شدند، اما اکنون مشخصات جدیدی با نام ES۲۰۱۹ داریم. این ویدیو از JSConfo EU یک نمای کلی از آنچه که می‌توانیم در جاوااسکریپت با مشخصات ES۲۰۱۹ انجام دهیم را به شما نشان می‌دهد.

 

TTFB چیست؟

آیا تا به حال برایتان سوال شده است که چرا سایت شما آهسته لود م‌ شود، یا وقت زیادی برای بازگزاری سایت شما وجود دارد؟ حتی اگر تمام بهینه سازی‌هایی که در اینترنت توصیه شده را انجام داده باشید؟ خب ممکن است این مشکل در سایت TTFB  یا "Time to First Byte" مشخص شود. بنابراین این مقاله از CSS Wizardry می‌تواند یک دیدگاه کامل از TTFB و نحوه‌ی بهینه سازی آن را به در اختیار شما بگذارد.

Nushell

این پوسته مدرنی است که با Rust ساخته شده است. به عنوان مثال این ابزار بعضی از دستورهای Shell مثل Is را تقویت می‌کند. این ابزار می‌تواند خروجی دستور Is را با داده‌های غنی شده و همانطور که در تصویر می‌توان دید نشان دهد.

 

درباره ما

فرشاد زادمهر - بنیان گذار

شرکت توسعه وب بادیز یکی از تخصصی ترین شرکت های طراحی سایت در ایران است که خدمات طراحی وب سایت، بهینه سازی سایت و ساخت انواع سیستم مدیریت محتوا را همگام با تکنولوژی روز دنیا ارائه می نماید. شرکت توسعه وب بادیز از سال 1398 خود را آغاز نموده است. تمرکز اصلی فعالیت شرکت بر سه محور طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و ساخت انواع سیستم مدیریت محتوا است که در یک مجموعه برنامه ریزی و سازماندهی شده است تا بتواند جوابگوی بخش بسیار بزرگی از تقاضای بازار تخصصی طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و سیستم مدیریت محتوا باشد

دسته ها

ما را دنبال کنید