• خانه
  • واقعیت های موحود در طراحی سایت بادیز

واقعیت های موحود در طراحی سایت بادیز


آشنایی با واقعیت های طراحی سایت
شکی نیست که به نظر می رسد مهم است با این حال ، نگاه به خودی خود شما را خیلی دور نخواهد کرد. این خصوصاً در مورد طراحی سایت صادق است .بله ، همه ما عاشق یک وب سایت بسیار زیبا و زیبا هستیم ، مگر اینکه برخی از واقعیت های مهم طراحی سایت را درک کنید که سایت شما نتیجه مطلوب را نخواهد داشت امروزه معمول است که باور داشته باشید که طراحی خوب وب فقط به شما نیاز دارد که عناصر را بکشید و رها کنید.
رنگ ها را به دلخواه خود تنظیم کنید برخی از مطالب را اضافه کنید و به دور از خانه خود بروید. البته این یک روش معمول است و بله حتی ممکن است به یک طراحی سایت خوب بدل شود. طراحی سایت حرفه ای گفته می شود اگر می خواهید طراحی سایت شما بالاتر از آن به نظر برسد و سایتی با عملکرد بالا داشته باشد که به بهترین وجه در خدمت تجارت شما باشد ، به اطلاعات بیشتری نیاز خواهید داشت.

الگوهای طراحی سایت

ما با عنصری شروع می کنیم که کاملاً به طراحی سایت شما متصل است. قالب ها راهی آسان برای ایجاد یک سایت جدید هستند ، و اگر در داخل و خارج را یاد بگیرید می توانید تنها در چند ساعت طراحی سایت بسازید. متأسفانه ، همه شکوهها از طلا نیست. در حالی که قالب ها می توانند مفید باشند ، اما محدودیت ها و مشکلات جانبی زیادی دارند. به عنوان مثال ، با بسیاری از سفارشی سازی های موجود ، ایجاد صفحات به هم ریخته آسان است.
که مانع از تجربه کاربر شما می شود علاوه بر این ، کد در حال اجرا در پشت الگو ممکن است به همان اندازه که تمیز نیست باشد و اگر می خواهید طراحی سایت شما به خوبی شکل بگیرد ، یک اشکال قابل توجه است. به خصوص ، اگر سعی می کنید کارکردهایی را که قالب برای آن طراحی نشده است ، پیاده سازی کنید ، ممکن است در نهایت با کد هم ریخته و طراحی ناموزون روبرو شوید. زیرا هنوز هم کاربران طراحی وب سایت در چین باید در مورد محصولات و نحوه استفاده از آنها آموزش ببینند.

 

نحوه کدنویسی در طراحی سایت

هنگامی که طراحی سایت شما خوب به نظر می رسد و کارکردهایی که ساخته اید به درستی کار می کند ، ممکن است فکر کنید همه چیز عالی است ، اما متأسفانه ، اغلب اینگونه نیست. کد نویسی چیزی نیست که شما با چشمان خود ببینید ، اما تأثیر آن بر عملکرد طراحی سایت شما بسیار مهم است. در نتیجه ، عملکرد شما در موتورهای جستجو محدود خواهد بود ، یو ایکس دلپذیر نخواهد بود و این بر برند طراحی سایت  شما ضعف دارد.
آنچه شما نیاز دارید یک طراح وب است که می داند چگونه می تواند در پشت صحنه کار کند تا بتواند تمام جزئیاتی که غیب و غریب اما حیاتی است را مدیریت کند و واقعاً طراحی سایت شما را به سمت بالا سوق دهد. در اینجا چند عامل وجود دارد که نقش مهمی در اطمینان از عملکرد خوب طراحی سایت شما دارد. علاوه بر این ، ما اگر می خواهید یک بازار خاص مانند چین را هدف بگیرید ، فاکتورهای دیگری را در نظر می گیریم.

 

نقش مرورگرها در طراحی سایت

این نکته کاملاً مربوط به نکته قبلی در مورد کدگذاری است هر مرورگر کد طراحی سایت شما را متفاوت ترجمه می کند. به عنوان مثال ، اگر بهینه سازی سایت و طراحی سایت شما در کروم عالی به نظر می رسد ، به معنای همان نتیجه در سافاری ، فایرفاکس یا سایر مرورگرهای وب نیست. در برخی از آنها ، ممکن است طراحی شکسته شود ، یا ممکن است برخی از کارکردها به هیچ وجه کار نکند. این مشکلی است که فقط طراحان و توسعه دهندگان خوب وب می توانند.
از آنجا که دانش گسترده ای در مورد اچ تی ام ال، و موضوعات مرورگرهای مختلف دارند ، در طراحی سایت حل کنند. تست و رفع طراحی سایت خود برای کار بر روی چندین مرورگر ، بخش اساسی پروژه شما است که از دست دادن ترافیک گرانبها جلوگیری می کند. که می توانند در طراحی سایت مهم باشند اگر کد نادرست طراحی سایت شما را تأیید کند ، گوگل و سایر موتورهای جستجو ممکن است. باید بسیار خاص و به احتمال زیاد طولانی تر باشد.

 

اهمیت طراحی سایت

تمام فنی که ما تا به امروز به آن اشاره کردیم به این معنی نیست که طراحی خوب اهمیتی ندارد. تأثیر بصری هنوز تأثیر قدرتمندی برای بازدید کنندگان طراحی سایت شما دارد. با این وجود ، یک وب حرفه ای نه تنها تبلیغات اینترنتی طراحی سایت شما چگونه به نظر می رسد بلکه حتی چگونه سازماندهی خواهد شد زیرا طراحی وب خوب در واقع هدف گرا است. این بدان معنی است که آژانس وب باید اهداف شما را بفهمد تا بتواند.
هر عنصر در صفحه شما را با این اهداف خاص در ذهن قرار دهد. یک طراح وب حرفه ای می داند که چگونه تعامل کاربران به صورت آنلاین و چه مناطقی از یک صفحه طراحی سایت موثرتر است تا آنها را به سمت عمل سوق دهد. بنابراین ، صفحه شما نه تنها با عناصر بصری در ذهن شما طراحی خواهد شد بلکه حتی روانشناسی بازدید کنندگان شما را نیز در طراحی سایت مورد توجه قرار می دهد. از طرف دیگر ، مطالبی که شما اضافه می کنید.

 

سرعت لود شدن در طراحی سایت

در اینجا چند آمار برای نشان دادن منظور ما آورده شده است از کاربران انتظار دارند که یک صفحه وب در مدت زمان ثانیه یا کمتر بارگیری شود و از آنها اگر چنین اتفاقی نیفتد ، صفحه شما را ترک می کنند. شکی نیست که سرعت برای طراحی سایت شما بسیار مهم است. وب سایتهای بارگیری سریع ترکیبی از عوامل بسیاری است. بار دیگر کد تمیز بسیار حیاتی است صفحات نباید از عناصر غیر ضروری پر ازدحام شوند.
تصاویر باید بهینه شوند تنظیمات میزبانی به درستی در طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن تنظیم شود و لیست انجام شود. در یافتن اطلاعات موجود در آن مشکلی داشته باشند و ممکن است در نتایج جستجو به درستی نمایش داده نشود. به عنوان یک نتیجه ترافیک ارگانیک شما با تأثیرات ناخواسته آشکار بر تجارت طراحی سایت شما کاهش می یابد. اگر کد سایت های شما واقعا کثیف ، نفخ یا شکسته است ، حتی می توانید توسط موتورهای جستجو جریمه شوید.

 

طراحی سایت پاسخگو

مردم از انواع مختلف دستگاه به اینترنت دسترسی پیدا می کنند. ما این موضوع را تأیید می کنیم که طراحی سایت مورد علاقه ما می تواند از طریق رایانه یا تلفن همراه ما گشت و گذار کند. در واقعیت ، برای اطمینان از مشاهده یک طراحی سایت در هر اندازه صفحه ، روشی پیچیده است و به این فرآیند پاسخگویی گفته می شود. ممکن است شما از دیدن اینکه چه تفاوت بزرگی فقط یک ثانیه در طراحی سایت شما ایجاد می کند.
چه از نظر مثبت و چه منفی تعجب کنید برای بهینه سازی سرعت سایت های خود ، به یک طراح وب حرفه ای نیاز دارید که بداند چه کد و تنظیماتی را برای تنظیم بدون خراب کردن کل طراحی سایت تنظیم می کند تا جایی که طراحی سایت شما حتی در نتایج نشان نمی دهد طراحی سایت شما باید پاسخگو باشد تا تجربه کاربری مداوم را برای کل مخاطبان شما تضمین کند. آیا اگر یکی از بازدید کنندگان شما سعی کند.

 

تصاویر در طراحی سایت

بارها گفته شده است که تصاویر و فیلم ها برای طراحی سایت شما ضروری است. یک فیلم یا تصویر به خوبی انتخاب شده مخاطبان شما را سرگرم می کند ، اطلاعات مربوطه را منتقل می کند یا کاربر را متقاعد می کند تا یک اقدام دلخواه را انجام دهد. با این حال ، کیفیت فیلم یا تصویر تنها چیزی نیست که باید به آن توجه شود. هر عنصر رسانه باید برای طراحی سایت بهینه شود. بنابراین ، لازم است.
که تصاویر را در اندازه و قالب مناسب تنظیم کنید تا مطمئن شوید که به درستی نمایش داده می شوند و به اندازه کافی سریع بارگیری می شوند تا مخاطبان خود را آزار ندهند. علاوه بر این ، از زمان توسعه صفحه نمایش شبکیه ، تصاویر باید تنظیم شوند تا به طور مناسب در طراحی سایت برای این نسل جدید از صفحه نمایش به درستی نمایش داده شود. از یک دستگاه تلفن همراه به طراحی سایت شما دسترسی پیدا کند. نکات طراحی سایت در سال های اخیر که از جدید ترین و بروز ترین مقالات وب سایت سایت کد می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

بررسی ویژگی های طراحی سایت

حتی اگر محیط اینترنت چین هنوز هم نسبتاً جدید است ، با یک نرخ استثنایی رو به رشد است. در حال حاضر ، هنوز تفاوت های قابل توجهی بین کاربران غربی و چینی در طراحی سایت وجود دارد که توسعه دهندگان وب باید در نظر بگیرند. بیشتر این اختلافات مربوط به اختلافات فرهنگی در این بخش از جهان است. بنابراین همیشه توصیه می شود از یک آژانس دیجیتالی عالی در چین استفاده کنید تا در طراحی سایت به درستی مقابله کند.
ناامیدی را می توانید تصور کنید ، یا او نمی تواند منو یا تصاویر را ببیند ، یا بسیار بزرگ و تحریف شده باشد فقط بهترین آژانس های وب می توانند اطمینان حاصل کنند که طراحی سایت شما می تواند کیفیت یکسانی را در چندین دستگاه ارائه دهد بدون اینکه بازدیدکنندگان را از بازگشت دوباره منع کند. ساختار محتوا طراحی سایت کاربران چینی تمایل دارند صفحات با محتوای کمتری را ترجیح دهند اما به شدت روی یک موضوع متمرکز هستند.

درباره ما

فرشاد زادمهر - بنیان گذار

شرکت توسعه وب بادیز یکی از تخصصی ترین شرکت های طراحی سایت در ایران است که خدمات طراحی وب سایت، بهینه سازی سایت و ساخت انواع سیستم مدیریت محتوا را همگام با تکنولوژی روز دنیا ارائه می نماید. شرکت توسعه وب بادیز از سال 1398 خود را آغاز نموده است. تمرکز اصلی فعالیت شرکت بر سه محور طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و ساخت انواع سیستم مدیریت محتوا است که در یک مجموعه برنامه ریزی و سازماندهی شده است تا بتواند جوابگوی بخش بسیار بزرگی از تقاضای بازار تخصصی طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و سیستم مدیریت محتوا باشد

دسته ها

ما را دنبال کنید